slide

Slaid8

...

slide

Slaid7

...

slide

Slaid6

...

slide

Slaid5

...

slide

Slaid4

...

slide

Slaid3

...

slide

Slaid2

...

slide

Slaid1

...

toetajad

Tere tulemast Puuinfo kodulehele

alt

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit käivitas Puuinfo programmi 2002. aastal. Selle programmi eesmärk on propageerida puidu kui keskkonnasäästliku ja ainsa tegelikult taastuva materjali kasutamist.
Puit on kaunis ja vőimalusterohke materjal. Selles saate ka ise veenduda, kui vaatate Puuinfo pildikogu. Puidukasutuse populariseerimiseks korraldame igal aastal arhitektuurivőistlust “Parim puitehitis”.
Arvestades puidu omadustega ja järgides őigeid ehituspőhimőtteid vőite puitu kasutades rajada ajakohase, stiilse ja tervisliku ehitise, mille kasutusiga ulatub aastasadadesse. Puuinfo veebilehelt leiate ka puitmaterjalide ja -toodete valmistajate ning müüjate kontaktid ning hulgaliselt harivat lugemist.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit Estonian Timber

 
Infovoldikud

pictureSiit leiate infovoldikute PDF failid allalaadimiseks järgmistel teemadel :  Kasulik info puidu kohta, Puitplaat, Puitpõrand, Saun kodus, Puitsisevooder ja Puitvälisvooder.

 

Loe edasi
 
Ehituskirjeldused

pictureEhituskirjeldustega infovoldikute PDF failid allalaadimiseks. Kuidas ehitada: Auto varjualune, Terrass, Kompostikast, Välikäimla ja Aiamööblit.Lorem Ipsum.

 

Loe edasi