slide

City form lab

Eriauhind parima vineerikasutuse eest. Arhitektid Andres Sevtsuk ja Raul Kalvo....

slide

Suveköök Kalana külas

Eriauhind parima fassaadilahenduse eest. Arhitekt Tarmo Piirmets....

slide

Jalgrattahoidla Rakveres

Eriauhind parima liimpuidu kasutuse eest. Arhitektid Ott Kadarik, Mihkel Tüür ja Tanel Trepp....

slide

Aasta Puitehitis 2013: Suvemaja Laulasmaal

Aasta puitehitis 2013 auhinna vääriliseks tunnistas zürii Lembit-Kaur Stööri ja Ülo-Tarmo Stööri poolt projekteeritud suvemaja Laulasmaal. Maja interjööri on kujundanud sisearhitekt Kätlin Ölluk....

slide

Suveköök Kalana külas

Eriauhind parima fassaadilahenduse eest. Arhitekt Tarmo Piirmets....

toetajad

Tere tulemast Puuinfo kodulehele

alt

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit käivitas Puuinfo programmi 2002. aastal. Selle programmi eesmärk on propageerida puidu kui keskkonnasäästliku ja ainsa tegelikult taastuva materjali kasutamist.
Puit on kaunis ja vőimalusterohke materjal. Selles saate ka ise veenduda, kui vaatate Puuinfo pildikogu. Puidukasutuse populariseerimiseks korraldame igal aastal arhitektuurivőistlust “Parim puitehitis”.
Arvestades puidu omadustega ja järgides őigeid ehituspőhimőtteid vőite puitu kasutades rajada ajakohase, stiilse ja tervisliku ehitise, mille kasutusiga ulatub aastasadadesse. Puuinfo veebilehelt leiate ka puitmaterjalide ja -toodete valmistajate ning müüjate kontaktid ning hulgaliselt harivat lugemist.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit Estonian Timber

 
Infovoldikud

pictureSiit leiate infovoldikute PDF failid allalaadimiseks järgmistel teemadel :  Kasulik info puidu kohta, Puitplaat, Puitpõrand, Saun kodus, Puitsisevooder ja Puitvälisvooder.

 

Loe edasi
 
Ehituskirjeldused

pictureEhituskirjeldustega infovoldikute PDF failid allalaadimiseks. Kuidas ehitada: Auto varjualune, Terrass, Kompostikast, Välikäimla ja Aiamööblit.Lorem Ipsum.

 

Loe edasi